Szkoła Rodzenia

joanna Od początku 2017 roku gimnastykę w naszej szkole prowadzi Joasia.

Joasia ukończyła studia magisterskie na AWF w Warszawie oraz podyplomowo m.in. fizjoprofilaktykę i korektywę też na AWF. Jest pasjonatką sportu oraz zdrowego i ekologicznego stylu życia. Jej wieloletnie doświadczenie między innymi w prowadzeniu zajęć z dziećmi i kobietami w ciąży, zajęć tanecznych i ukończone w tych kierunkach kursy czynią ją doskonałym „nabytkiem” w Szkole Rodzenia w Izabelinie.

Joasię poznaliśmy trochę wcześniej – sama była uczestniczką kursu naszej Szkoły Rodzenia. Jest wesołą, energiczną osobą, miłośniczką dzieci i szczęśliwą mamą! JoannaJoanna Zapraszamy do zapisów na kolejne kursy Szkoły Rodzenia w Izabelinie, będzie można ćwiczyć z Joasią!

joannaz1joannaz2