Szkoła Rodzenia w Izabelinie

Szkoła Rodzenia to cykl spotkań zawierających część merytoryczną, ćwiczenia oraz zajęcia praktyczne. Przygotowują do pielęgnacji noworodka, pobytu w szpitalu, porodu a także systematyzują posiadaną wiedzę, eliminują pewne lęki. Uczestnicy to Pary lub Panie w ciąży.

Szkoła Rodzenia w Izabelinie funkcjonuje od 2007 roku, od początku 2011 roku jest bezpłatna, całkowity koszt pokrywa Gmina Izabelin.  Realizowana jest przez SPZOZ w Izabelinie w ramach Gminnego Programu Promocji Zdrowia “Świadome Rodzicielstwo – Program Edukacyjny dla Przyszłych Rodziców".

Zapraszam każdą z Pań lub Par, która chciałaby uczestniczyć w Szkole Rodzenia, blisko swojego domu, w przyjaznej atmosferze, niezbyt licznej grupie. Odpowiemy na każde pytanie i postaramy się rzetelnie, zgodnie z profesjonalną wiedzą oraz doświadczeniem przygotować Rodziców do nowego etapu ich życia.

Kursy rozpoczynają się najczęściej jeden po drugim tak aby żadna z par nie musiała zrezygnować. Jako koordynatorka biorę pod uwagę termin porodu zgłaszającej się do mnie Mamy i moja w tym głowa by powstały zajęcia, na które będzie mogła chodzić, bezpiecznie ćwiczyć.

Jagna Szulc-Kamińska


 Aktualności: 

joannaOd początku 2017 roku gimnastykę w naszej szkole prowadzi Joasia. Joasia ukończyła studia magisterskie na AWF w Warszawie oraz podyplomowo m.in. fizjoprofilaktykę i korektywę też na AWF. Jest pasjonatką sportu oraz zdrowego i ekologicznego stylu życia. Jej wieloletnie doświadczenie między innymi w prowadzeniu zajęć z dziećmi i kobietami w ciąży, zajęć tanecznych i ukończone w tych kierunkach kursy czynią ją doskonałym „nabytkiem” w Szkole Rodzenia w Izabelinie. (czytaj dalej)